Valla ametnike ja töötajate puhkused 2019 a.

4.06.19

 

Nimi ametikoht alates kuni
Ester Hommik maa ja planeeringute spetsialist 15.07.2019 28.07.2019
    26.08.2019 8.09.2019
Agnes Kirsbaum sotsiaalnõunik 1.07.2019 28.07.2019
Malle Kodu sotsiaaltöö spetsialist 17.06.2019 30.06.2019
    22.07.2019 11.08.2019
       
Kersti Kõrge sotsiaaltöö peaspetsialist 3.07.2019 9.07.2019
    5.08.2019 26.08.2019
       
Triin Uibo lastekaitsespetsialist 15.07.2019 28.07.2019
    21.08.2019 27.08.2019
       
Liana Neeve keskkonnaspetsialist 21.10.2019 27.10.2019
Ellen Aia sekretär-asjaajaja 8.07.2019 28.07.2019
    5.08.2019 18.08.2019
Ester Kallion vanemraamatupidaja 8.07.2019 21.07.2019
    12.08.2019 18.08.2019
Avo Kirsbaum vallavanem 8.07.2019 2.08.2019
Kersti Käis vallasekretär 1.07.2019 19.07.2019
Kurmet Müürsepp abivallavanem 12.08.2019 26.08.2019
    7.10.2019 13.10.2019
Rain Ruusa majandusnõunik 25.06.2019 14.07.2019
    1.11.2019 15.11.2019
Eve Sikk pearaamatupidaja 22.07.2019 28.07.2019
    14.10.2019 27.10.2019
Merle Tombak kultuuri- ja noorsootööspetsialist 3.06.2019 9.06.2019
    22.07.2019 4.08.2019
Katri Tragel   21.10.2019 3.11.2019
Tiina Vares kantselei peaspetsialist 22.07.2019 4.08.2019
    19.08.2019 26.08.2019
Helle Savi volikogu sekretär-registripidaja 1.07.2019 21.07.2019
Kalev Joab arenguspetsialist 22.07.2019 11.08.2019
    21.10.2019 27.10.2019