Antsla vallavalitsuse ametnike ja teenistujate kontaktid

24.09.20

Antsla Vallavalitsus  Reg. nr. 75010418

F.R.Kreutzwaldi tn 1, 66403 Antsla linn Antsla vald Võru maakond
Pank: SEB EE631010402011665006
Telefon 785 5164 E-post: vald@antsla.ee

Tööaeg    

E-R  8.00-16.30

Lõuna 12.00-12.30

Tööaeg alates 01.10.2020

E, K, N 08.00-16.30

T 08.00-18.00

R 08.00-15.00

Lõuna 12.00-12.30

Antsla vallavalitsuse Kuldre teenuspunkt 
Vastuvõtu ajad:
majandusnõuniku vastuvõtt E: 13.00 - 16.00 Rain Ruusa, tel: 503 2057
sotsiaalnõuniku vastuvõtt N:  09.00 - 12.00 ; 12.30 - 15.00, tel: 529 0722
vastuvõtu aegadel üldtelefon Kuldres 785 7304

Ametikoht

Ees- ja perekonnanimi

Telefon

E-post

Lisainfo

vallavanem

Avo Kirsbaum

785 5390;

523 2573

avo.kirsbaum@antsla.ee

Vastuvõtt:

E 09.00-11.00

etteregistreerimisel, telefonil 523 2573 või e-kirja teel.                 

abivallavanem

Kurmet Müürsepp

7855 005:

517 9213

kurmet@antsla.ee

Vastuvõtt:

E 08.00-10.00 etteregistreerimisel  telefonil

517 9213 või e-kirja teel.                 

Kantselei

       

vallasekretär

Kersti Käis

785 5000

kersti.kais@antsla.ee

Vastuvõtt: T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00.           

sekretär-asjaajaja

Ellen Aia

785 5164

ellen@antsla.ee

Vastuvõtt

E, T, N, R

09.00-12.00; 13.00-16.00.        

kantselei peaspetsialist

Tiina Trump

523 3589

tiina@antsla.ee

Vastuvõtt E 14.00-16.00; T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00                 R 09.00-12.00.      

volikogu sekretär-registripidaja

Helle Savi

785 5004

helle@antsla.ee

Vastuvõtt: E 09.00-12.00;

T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00                 R 09.00-12.00.      

Majandus, keskkond, planeerimine ja ehitus

       

majandusnõunik

Rain Ruusa

785 5007

503 2057

rain@antsla.ee

Vastuvõtt:

T ja N

09.00-12.00;

14.00-16.00

maa- ja planeeringute spetsialist

Ester Hommik

785 5225;

554 0530

ester@antsla.ee

Vastuvõtt:

T 10.00-12.00; 14.00-16.00;

N 10.00-12.00

keskkonnaspetsialist

Liana Neeve

785 5006;

5349 2922

liana@antsla.ee

Vastuvõtt: T 10.00-12.00;  14.00-16.00                 N 10.00-12.00.       

arenguspetsialist

Kalev Joab

785 5001;

504 0701

kalev@antsla.ee

Vastuvõtt:T 09.00-12.00;  14.00-16.00.           

Sotsiaaltöö

       

sotsiaalnõunik

Agnes Kirsbaum

785 5008;

529 0722

agnes@antsla.ee

Vastuvõtt:

E ja R 09.00-12.00       T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00.        Puhkusel 19.-25.10.2020

sotsiaaltöö spetsialist

Malle Kodu

785 5378;

5342 1577

 

malle@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt:

E ja R 09.00-12.00       T ja N   09.00-12.00; 14.00-16.00. 

sotsiaaltöö spetsialist

Maiu Pärna

785 5378;

5342 5707

maiu@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt: E ja R 09.00-12.00                  T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00.          Puhkusel 21.09-28.09.2020

21.-12.12.2020

lastekaitsespetsialist

Triin Uibo

785 5002;

526 0924

lastekaitse@antsla.ee

triin@antsla.ee

Vastuvõtt: E 09.00-12.00                  T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00.          Puhkusel

05.-09.10.2020

                     

tugispetsialist

Vilve Lepik

     

avahooldustöötaja

Piret Ojaveer

     

avahooldustöötaja

Heli Vares

     

avahooldustöötaja

Kairi Varik

     

Raamatupidamine

     

Kassa avatud

E 09.00-12.00

T ja N

09.00 – 12.00;

14.00 – 16.00

pearaamatupidaja

Eve Sikk

785 5788;

523 4154

eve@antsla.ee

 

vanemraamatupidaja

Ester Kallion

785 5788

esterk@antsla.ee

 

raamatupidaja

Katri Tragel

785 5788

katri@antsla.ee

 

Kultuuri-ja noorsootöö

   

 

 

kultuuri- ja noorsootööspetsialist

Merle Tombak

785 5554;

5647 2632

merle@antsla.ee

         

T 09.00-12.00;   14.00-16.00.

noorsootöötaja (Antslas)

Eerika Lääts

53477199

erikalaats@gmail.com

Avatud E-N

12.00-18.00

R 11.00-17.00

noorsootöötaja (Kuldres)

Mari-Liis Pärna

53434637

mari-liis@antsla.ee

Avatud E-R

13.00-18.00

logopeed Laura Grihin

5304 8507

laura.grihin@antsla.ee