Antsla vallavalitsuse ametnike ja teenistujate kontaktid

Antsla Vallavalitsus  Reg. nr. 75010418
F.R.Kreutzwaldi tn 1, 66403 Antsla linn Antsla vald Võru maakond
Pank: SEB EE631010402011665006
Telefon 785 5164 E-post: vald@antsla.ee

Tööaeg
E-R  8.00-16.30
Lõuna 12.00-12.30


Tööaeg alates 01.10.2020
E, K, N 08.00-16.30
T 08.00-18.00
R 08.00-15.00
Lõuna 12.00-12.30

Antsla vallavalitsuse Kuldre teenuspunkt 
Vastuvõtu ajad:
majandusnõuniku vastuvõtt E: 13.00-16.00 Rain Ruusa, tel: 503 2057
sotsiaalnõuniku vastuvõtt N:  09.00-12.00; 12.30-15.00, tel: 529 0722
vastuvõtu aegadel üldtelefon Kuldres 785 7304

 

Ametikoht

Ees- ja perekonnanimi

Telefon

E-post

Lisainfo

vallavanem

Avo Kirsbaum

785 5390;

523 2573

avo.kirsbaum@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 14.00-17.30
etteregistreerimisel, telefonil 523 2573
või e-kirja teel.

abivallavanem

Kurmet Müürsepp

785 5005:

517 9213

kurmet@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 08.00-10.00
T 14.00-17.30
etteregistreerimisel  telefonil 517 9213
või e-kirja teel.
Puhkusel 16-22.12.2020

Kantselei

       

vallasekretär

Kersti Käis

785 5000;

521 5426

kersti.kais@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 14.00-17.30;
N 09.00-12.00

sekretär-asjaajaja

Ellen Aia

785 5164

ellen@antsla.ee

Vastuvõtt:
E ja N 09.00-12.00;
13.00-16.00
T 9.00-12.00;
14.00-17.30
R 09.00-12.00p

kantselei peaspetsialist

Tiina Trump

523 3589

tiina@antsla.ee

Vastuvõtt
E 14.00-16.00
T  09.00-12.00;
14.00-17.30
R 09.00-12.00

volikogu sekretär-registripidaja

Helle Savi

785 5004

helle@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
T 09.00-12.00;
14.00-17.30
R 09.00-12.00

IT -spetsialist Meelis Kuus   meelis@antsla.ee  

Majandus, keskkond, planeerimine ja ehitus

       

majandusnõunik

Rain Ruusa

785 5007;

503 2057

rain@antsla.ee

Vastuvõtt:
E Kuldres 13.00-16.00
T 09.00-12.00;
14.00-17.30
N 09.00-12.00
14.00-16.00

maa- ja planeeringute spetsialist

Ester Hommik

785 5225;

554 0530

ester@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 10.00-12.00;
14.00-17.30
N 10.00-12.00

keskkonnaspetsialist

Liana Neeve

785 5006;

5349 2922

liana@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 10.00-12.00;
14.00-17.30
N 08.00-10.00

arenguspetsialist

Kalev Joab

785 5001;

504 0701

kalev@antsla.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00;
14.00-17.30

Sotsiaaltöö

       

sotsiaalnõunik

Agnes Kirsbaum

785 5008;

529 0722

agnes@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
T 14.00-17.30
N Kuldres 09.00-12.00
13.00-15.00

sotsiaaltöö spetsialist

Malle Kodu

785 5378;

5342 1577

malle@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
T 14.00-17.30
N 09.00-12.00;
14.00-16.00
R 09.00-12.00

sotsiaaltöö spetsialist

Maiu Pärna

785 5378;

5342 5707

maiu@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00
T 09.00-12.00;
14.00-17.30
N 09.00-12.00;
14.00-16.00
R 09.00-12.00

Puhkusel 21.-12.12.2020

lastekaitsespetsialist

Triin Uibo

785 5002;

526 0924

lastekaitse@antsla.ee

triin@antsla.ee

Vastuvõtt:
E 14.00-16.00
T 09.00-12.00;
14.00-17.30

tugispetsialist

Vilve Lepik

     

avahooldustöötaja

Piret Ojaveer

     

avahooldustöötaja

Heli Vares

     

avahooldustöötaja

Kairi Varik

     

Raamatupidamine

     

Kassa avatud:
E 09.00-12.00
T 09.00-12.00;
14.00-17.30
N 09.00-12.00;
14.00-16.00

pearaamatupidaja

Eve Sikk

785 5788;

523 4154

eve@antsla.ee

 

vanemraamatupidaja

Ester Kallion

785 5788

esterk@antsla.ee

 

raamatupidaja

Katri Tragel

785 5788

katri@antsla.ee

 

Kultuuri-ja noorsootöö

   

 

 

kultuuri- ja noorsootööspetsialist

Merle Tombak

785 5554;

5647 2632

merle@antsla.ee

         

T 09.00-12.00;
14.00-17.30

noorsootöötaja (Antslas)

Eerika Lääts

53477199

erikalaats@gmail.com

Avatud
E-N 12.00-18.00
R 11.00-17.00

noorsootöötaja (Kuldres)

Mari-Liis Pärna

53434637

mari-liis@antsla.ee

Avatud
E-R 13.00-18.00

logopeed Laura Grihin

5304 8507

laura.grihin@antsla.ee