Kodukandi tublid meistrid

27.02.19

 

Vaata Meistrite erilehte!

KINGITUSED JA TARBEESEMED       
Kaili Kalle-Soe / Preili Sidrun linased riided kailikalle@gmail.com 5 220 298 https://www.facebook.com/preilisidrun/
Karmen Kroonmäe / Handicratt kudumid, telgedel kudumine, rahvuslik tekstiil, vööd, paelad ao.karmen@gmail.com 55 637 398 https://www.facebook.com/handicratt/
Helen Vettik / Tikitare masintikkimine tikitare@gmail.com 55 592 891 https://www.facebook.com/TikiTare-221581541203207/
Karille Bergmann / OÜ H&K rahvariided, käsitöö, õpitoad karille.bergmann@gmail.com 58 069 541 https://www.facebook.com/EheUrvasteKasitoo/
MTÜ Maavillane   lambavilla lõng, viltimine, lambanahad, seebid,  kiri@maavillane.ee 53 332 050 http://www.maavillane.ee
Mari-Liis Kõlli / Vildihaldjas Erinevad märgvilditud ja siidiga miksitud vilditooted (sallid, mütsid, prossid jne) mari.liisu@hotmail.com 5 207 588 https://www.facebook.com/Vildihaldjas-2020058088271392/
Annika Kõrvoja / Rahavala Ateljee savikeraamika, erinevad kingitused, puitkalendrid manaann1@gmail.com 56 671 928 https://www.facebook.com/profile.php?id=100004759606250
Marko Puksing / Tsooru Potitehas savikeraamika tooted marko.Puksing@ut.ee 5 117 446 http://estonianpottery.eu/
Ene Kaas käsitöö ehted, viltimine, portselanehted enekaas@gmail.com 53 301 511  
Ülle Fomotškina / Rukkilille talu kinkekarbid, õnnitluskaardid, erinevad käsitöökoolitused yllefom@gmail.com 53 800 837 https://www.facebook.com/Rukkilille-talu-k%C3%A4sit%C3%B6%C3%B6-527418933960385/
Jana Valge / Valge kunst nõude maalimine, maalid, joonistused jana.kupits@gmail.com   https://www.facebook.com/VaI6e/
Koidu Lainevee / Nukumamma käsitöö nukud, nukud ka tellimisel, maalimine koidu1@hot.ee 5 131 288 https://nukumamma.weebly.com/
Martin Geier / Hobuvankrid ja tõllad puitkäsitöö, restaureerimine martingeier751@gmail.com 53 094 546 https://www.facebook.com/Martin-Geier-Hobuvankrid-ja-T%C3%B5llad-246573612066215/
Kalev Allas / Kalevipuit OÜ freesitud peenpalk väikehooned ja aiamööbel kalevipuit@gmail.com  58 002 587 https://www.facebook.com/Kalevipuit/
Helve Müürsepp kaltsuvaibad   5 170 665  
Liana Allas Puitplaadid ja märkmikud  liana.allas@gmail.com  5 258 327  
Erle Allas /Woodmoon Puidust ja nahast ehted woodmoonest@gmail.com 56 480 774 http://woodmoon.eu/
Sigri Liivamägi Taaskasutatud riietest uute tgemine sigri.liivamagi@gmail.com 5 101 988  
Paavo Sermat Tellimesel erinevad täispuidust tooted paavo.sermat@mail.ee 55 948 749  
Jaan Punnar Tellimesel erinevad nahast tooted jaan.punnar@mail.ee 56 662 591  
Meelis Lossmann Puidust eripärased kausid, mööbel melmeisterdab@gmail.com 53 674 566 https://www.facebook.com/meelis.lossmann/photos_all
         
         
TOIT        
Karille Bergmann tordid, magusad küpsetised karille.bergmann@gmail.com 58 069 541 https://www.facebook.com/karille.bergmann/photos_albums
Anti Värton / Werton küpsetised, catering antivarton@hotmail.com  56 676 619 https://www.facebook.com/wertonpagarikoda/
Merle Kukk tordid ja küpsetised merlekukk@gmail.com 58 165 300  
Maarika Heitur tordid, suupistevaagnad maarika.heitur@mail.ee 5 209 862  
Signe Hellamaa küpsetised, sõir, kohupiim   signeh2@gmail.com 5 537 317  
Õnne Koobakene magusad küpsetised onnekoobakene@gmail.com 56 692 360  
Mägi Liia tordid   5 086 554  
Heli Saar pirukad, küpsetised saheli@hot.ee 58 118 192  
Helen Vettik   koduleib Helen.Vettik@mail.ee 55 592 891  
Elin Lihten koduleib, leivapallid elinlihten@gmail.com 56 204 050  
Kersti Kirs koduleib, küpsetised kersti.kirs33@gmail.com 5 087 233  
Aivo Alev  jäätis ja shokolaad, kohvik aivo@roosiku.ee 5 137 663 https://www.facebook.com/Roosiku/
Anne Uppin  vorstid ja suitsuliha uppinanne@gmail.com 53 470 845  
Lüüli Ladva / Pikksaare talu OÜ vorstid luuli.ladva@gmail.com 5 212 410  
Älis Põldsepp sushi alis.poldsepp@mail.ee 56 786 495  
MTÜ Urvaste Külade Selts Urvaste kama, küpsetised, erinevad koolitused, pärandtoit uks@urvasteseltsimaja.ee 520 6001; 523 6697 https://www.facebook.com/Urvaste-seltsimaja-117602491609384/
Kairi Kuusk / Kauplus Vesiroos mesi, lilleseaded kairi42@hot.ee 5 040 669  
Joel Jakobson mesi jakobsonbee@gmail.com 56 455 380 https://www.jakobsonbee.com/
Mihkel Soon / Pühajõe pruulikoda käsitööõlu humalajook@gmail.com 5 056 971  
Eve Ventsel naturaalsed veinid eve.ventsel@gmail.com 56 957 226  
MTÜ Boose Selts ruumide rent üritusteks, toitlustus  boosekad@gmail.com 56 472 714 https://www.facebook.com/boose.selts
Tiia Trolla / Vanaema Aed ürdid ja ravimtaimed tiia.trolla@gmail.com 53 301 235 https://www.facebook.com/vanaemaaed/
Kaia Pruuli / Vahtra talu köögivilja-ja marjakasvatus prulla17@gmail.com  53 909 504 https://www.facebook.com/Vahtra-talu-946303088774261/
         
         
MUU HUVITAV JA ELUKS VAJALIK       
MTÜ Antsla jahikekus ruumide rent, metsamatkad, jahiring  antsla.jahikeskus@gmail.com 5 272 282 https://www.facebook.com/Antsla-Jahikeskus-329399707408140/
MTÜ Boose Selts ruumide rent üritusteks, toitlustus  boosekad@gmail.com 56 472 714 https://www.facebook.com/boose.selts
MTÜ Kaikamäe ruumide rent maja.kaikamae@gmail.com  5 172 646 https://www.facebook.com/kaikam2e/
MTÜ Urvaste Villike / Villike Teatritalu, Vana-Antsla Teatriait Ruumide rent (suvehooajal), kohvikuteenus helger.kavant@gmail.com 5 127 986 https://www.facebook.com/urvaste.villike 
        https://www.facebook.com/Vana-Antsla-Teatriait-1237354036291423/
Tiina Ploom, Ülle Anier / MTÜ Looduse Märkajad laste loodusmatkad, loodusfotograafa ylle.anier@gmail.com, tiina.ploomike@gmail.com 5 233 451 https://www.facebook.com/MT%C3%9C-Looduse-M%C3%A4rkajad-1695616440676849/
  http://agmarkajad.blogspot.com/
MTÜ Tantsuselts Pärliine rahvakultuur, esinemised, tervisevõimlemine, sündmuste korraldamine leili@parliine.ee 56 631 840 https://www.facebook.com/MT%C3%9C-Tantsuselts-P%C3%A4rliine-278231379029394/
http://www.parliine.ee/
Janek Joab sündmuste jäädvustamine, fotod janekjoab@gmail.com 5 150 876 https://www.facebook.com/janek.joab/photos_albums
Erli Raudnõmm näomaalingud, taime ja lilleseaded, käsitöökaardid, fotograafia,  erly.loovus@gmail.com 55 654 469 https://www.facebook.com/Erlylooming/
        https://www.facebook.com/PhotobyErly/
Viivika Umbleja näomaalingud, käsitöökaardid viivikaglaser@hot.ee 53 983 249 https://www.facebook.com/viivika.glaser/media_set?set=a.815152315210442&type=3
Reelike Jaanimägi / Antsla Ilusalong soengumeister reelikejaanimagi@gmail.com   56 473 726 https://www.facebook.com/profile.php?id=100011418693326
Marika Anton / Antsla Ilusalong soengumeister marika1soo@hot.ee 5 189 208 https://www.facebook.com/profile.php?id=100011418693326
Marek Kukk / Heliton Handcrafts pillimeister unisebra@gmail.com 53 456 233 https://www.facebook.com/helitonhandpan/
Kalev Hellamaa kandlemeister   58 332 786  
Meelika Hainsoo, Lauri Õunapuu rahvamuusika  meelika.hainsoo@gmail.com,   lauri@metsatoll.ee    
Celia Roose rahvamuusika  celia.roose@ut.ee 5 106 145  
Sirli ja Kerli Hellamaa muusika, laulmine kerli.hellamaa@mail.ee 58 332 786  
Kati Velner kujundusmeister, graafiline disain kati.velner@gmail.com 56 686 466  
Veiko Veski kujundusmeister, graafiline disain veiko@sigrimigri.ee 56 152 452  
Liia Klaar pehmemööbli restauraureerimine, liia.klaar@gmail.com 53 441 805 https://www.facebook.com/RestaurAntsla/
Andre Veesaar Virtuaalreaalsuse tellimine üritustele/elamuspakett. Puidust käsitöötooted veesaarandre@gmail.com  56 617 207