Kagu politseijaoskonna Antsla konstaablipunkt

9.02.18

Kagu politseijaoskonna Antsla konstaablipunkti kontaktid ja vastuvõtuajad.

Antsla valda teenindav piirkonnapolitseinik on Ranno Vissel. Tema peamine tööruum asub Võru linnas Räpina mnt. 20A, Kagu politseijaoskonnas. Kabineti telefon 78 68 244, mobiil 5750 1639, meiliaadress: ranno.vissel@politsei.ee

Vajadusel võtke piirkonnapolitseinikuga julgesti ühendust või leppige kohtumise aeg ja koht kokku. Samuti saab iga abivajav inimene Antsla konstaablipunkti sisse astuda kui politseiauto on maja ees, see tähendab et piirkonnapolitseinik on kohal.

Süüteoteateid ja avaldusi saab elektroonselt saata meiliaadressile louna@politsei.ee

Hädaolukorras helistage 112

Kaitseliidu Võrumaa malev Antsla Üksikkompanii

18.12.20

Antsla kaitseliitlased paistsid silma juba   Vabadussõja ajal. Pärast 1. detsembri 1924 a. bolshevistlikku mässukatset sai Kaitseliit   riikliku toe ja nii moodustati kaitseliitlastest   Antslas 1925 a. Kaitseliidu Võrumaa   Maleva Antsla Malevkond. Pöördelisel   suvel 1940 saadeti Kaitseliit laiali. Eesti   taasiseseisvumisel taastati 1995 a. ka Antsla   Malevkond, mis hiljem liikmete vähesuse  tõttu Antsla üksikkompaniiks ümber   nimetati. Käesolevaks ajaks on kompanii   kosunud ja muutunud KL Võrumaa Maleva tegusaimaks üksuseks.

Antsla Üksikompanii