« Tagasi

Moodustati töörühmad

MOODUSTATI TÖÖRÜHMAD

  Minimiseeri Maksimeeri Eemalda
24.08.16

Alates 25. augustist alustavad Urvaste ja Antsla valla allpool nimetatud töörühmad ette vamistama omavalitsuste ühinemislepingut. 

 

Antsla Vallavolikogu töörühmad koosseisus

 

Majandus- ja arengukomisjon:

- Jarek Jõela jarek01@hot.ee 5278240

- Avo Kirsbaum avo@antsla.ee 5232573

- Kurmet Müürsepp kurmetster@gmail.com 5179213

- Kalev Joab kalev@antsla.ee 5039360

 

 

Haridus- ja noorsootöökomisjon:

- Heinar Kool heinar.kool@gmail.com 5103651

- Kaire Uiboleht kaire.uiboleht@gmail.com 5243435

- Ly Kalmet ly171717@gmail.com 5018657

- Vallo Pärn p25vallo@hot.ee 5103649

 

 

Kultuuri- ja spordikomisjon:

- Merle Tombak merle@antsla.ee 56472632

- Üllar Salumets yllar.salumets@gmail.com 5118271

- Kaire Uiboleht kaire.uiboleht@gmail.com 5243435

- Kaia Pruuli prulla17@gmail.com 53909504

 

 

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon:

- Kadri Kõiv kadri@loome.ee 5203235

- Merike Prätz merike@antsla.ee 5172897

- Vilve Lepik vilve@antsla.ee 53425707

- Üllar Salumets yllar.salumets@gmail.com 5118271