Uudised ja teated

« Tagasi

Töötukassa Võrumaa osakond on korraldamas teavitusüritust tööandjatele.

Ajal, mil  töökätest on suur puudus, on erivajadustega inimese värbamine ja tema  töötamise toetamine igati kasulik nii tööandjale, inimesele endale kui ühiskonnale tervikuna. Paljud tööandjad on juba praegu palganud vähenenud töövõimega inimesi. Pakutav koolitus valmistab tööandjat paremini ette erivajadustega inimeste värbamiseks ja vähendab kolleegide hirme, mis on meie kogemuse kohaselt sageli  tingitud teadmatusest.

Koolituspäeval räägitakse, kes on erivajadusega  inimene, milline  on erivajadusi arvestav töökeskkond ja millist abi saab tööandja töötukassast. Koolitusel osalejad saavad proovida, mis tunne on olla ratastoolis või juhendada psüühikahäirega inimest.

Koolitust aitavad töötukassal läbi viia  koolitusspetsialistid ja kogemusnõustaja.

Palun anna teada kes teie ettevõttest koolituspäeval osaleb (võib olla ka mitu osalejat). Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerimine hiljemalt 17.novembriks veebivormil, kirjutades anne.hiielo@tootukassa.ee või helistades 5919 8014 - tööandjate konsultant Anne Hiielo. Lisainfot võimalik küsida 53418841 või terje.kuusik@tootukassa.ee – Antsla osakonna töövahenduskonsultant Terje Kuusik.