Uudised ja teated

« Tagasi

Eesti Töötukassa kutsub kolmapäeval 13.juunil osalema tööandjatele mõeldud teenuseid tutvustavale teabepäevale, mis toimub Antsla Vallamajas kella 9-12

Hea tööandja!

KAS OLED OLNUD OLUKORRAS, KUS ON RASKE LEIDA SOBIVAT TÖÖTAJAT? VÕIB-OLLA SOBIV INIMENE JUBA TÖÖTAB SINU ETTEVÕTTES, KUID TAL PUUDUVAD VAJALIKUD OSKUSED? KUIDAS LEIDA KIIRESTI VAJALIK TÖÖJÕUD? KAS OLED MÕELNUD ALAEALISE NOORE VÄRBAMISELE? KUIDAS SAAB TÖÖTUKASSA SIND TOETADA?

 

Eesti Töötukassa kutsub kolmapäeval 13.juunil osalema tööandjatele mõeldud teenuseid tutvustavale teabepäevale, mis toimub Antsla Vallamajas  kella 9-12.

Teabepäeva peateemadeks on töötajate koolitamise võimalused töötukassa toel ja e-töötukassa tutvustamine.

Antsla abivallavanem Kurmet Müürsepp teeb ülevaate Antsla vallavalitsuse tegemistest ( olulisemad investeeringud ja muud tegevused lähiaastatel).

Teabepäeval tutvustame:

  • kuidas töötukassa saab toetada Sind vajalike oskustega tööjõu leidmisel ning ümberkorralduste läbiviimisel
  • kuidas sisestada tööpakkumisi ja teha valikut sobivate töötukassa klientide hulgast kasutades e-töötukassa portaali. 

Infotund on mõeldud ka töötajatele, kes võivad vajada ümber- või täiendõpet töötamise käigus. Töötukassa võimalusi tutvustavad karjäärinõustaja Reet Kender ja tööandjate konsultant Anne Hiielo.

Osalemisest või mitteosalemisest palun anna teada  telefonil +372 59 19 8014 või e-posti aadressil: anne.hiielo@tootukassa.ee

 

 

Kohtumiseni Antslas!

 

Eesti Töötukassa Võrumaa osakond

 

 

 

Anne Hiielo

Võrumaa osakond, tööandjate konsultant

 

786 8756 Anne.Hiielo@tootukassa.ee

 

Toetame töö ja töötaja leidmisel!