Antsla vallavalitsuse töötajate kontaktid

22.02.18

Antsla Vallavalitsus  Reg. nr. 75010418

F.R.Kreutzwaldi tn 1, 66403 Antsla linn Antsla vald Võru maakond
Pank: 
SEB EE631010402011665006
Telefon 785 5164 E-post: vald@antsla.ee

Tööaeg    
E-R  8.00-16.30

Lõuna 12.00-12.30

 

Sisemeil

Klikates ametinimetusel näete ametijuhendit. 

vallavanem

Avo Kirsbaum 

785 5390;

523 2573 

avo@antsla.ee

abivallavanem Kurmet Müürsepp

785 005:

517 9213

kurmet@antsla.ee

lastekaitsespetsialist

Triin Uibo

785 5378;

526 0924

 

triin@antsla.ee

lastekaitse@antsla.ee

pearaamatupidaja

Eve Sikk

785 5788;

523 4154

eve@antsla.ee

maa- ja planeeringute spetsialist

Ester Hommik

785 5225;

554 0530

ester@antsla.ee

vallasekretär

Kersti Käis

785 5000;

553 7224

kersti@antsla.ee

kantselei peaspetsialist Tiina Vares

785 004;

523 3589

tiina@antsla.ee

ehitus- ja keskkonna spetsialist

Enn Vasar

785 5002;

503 0842

enn@antsla.ee

majandusspetsialist  

 

 

 
majandusnõunik Rain Ruusa

782 1905

5032057

rain@antsla.ee

sekretär-asjaajaja

Ellen Aia

785 5164

ellen@antsla.ee

arenguspetsialist

Kalev Joab

785 5001;

504 0701

kalev@antsla.ee

 

volikogu sekretär-registripidaja

Helle Savi

785 5004;

helle@antsla.ee

vanemraamatupidaja

Ester Kallion

785 5788

esterk@antsla.ee

raamatupidaja

Elve Ladva

785 5788

elve@antsla.ee

sotsiaaltöö peaspetsialist

Kersti Kõrge

785 5378;

5342 5707 

kersti@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

sotsiaaltöötaja

Malle Kodu

785 5378;

5342 1577

mall@antsla.ee 

sotsiaal@antsla.ee

kultuuri- ja noorsootööspetsialist

Merle Tombak

785 5001

5647 2632

merle@antsla.ee

keskkonnaspetsialist

Liana Neeve

785 5006

5349 2922

liana@antsla.ee

 

Metsateatised saab esitada Võru Keskkonnaametile posti teel Võru Karja tn 17 või e-kirjaga louna@keskkonnaamet.ee