Antsla linna kaardile erinevate ettepanekute kogumine on üheks etapiks Antsla linnakeskuse ruumilise kontseptsiooni loomisel.

MTÜ Linnalabor on koostamas Antsla linnakeskuse ruumilist kontseptsiooni. Üheks eesmärgiks ja etapiks on saada võimalikult paljudelt inimestele ettepanekuid kus ning millise funktsiooniga võiksid olla Antsla linna erinevad kohad.

Tänaseks on juba välja kujunenud, et koolimaja läheduses, Keeritiigi pargi ümbrus on laste ja noorte vaba aja veetmise kohaks (pallimänguplats, väikelaste atraktsioonid).

Pakkuge omalt poolt lisaks kohti kus teie sooviksite oma vaba aega viita ning millised konkreetsed atraktsioonid seal võiks olla.

Millised on teie peamised liikumisteed Antsla linnas ning kuidas võiks need olla kujundatud ja välja ehitatud.

Millised kohad teile Antsla linnas meeldivad ja millised kohe üldse ei meeldi.

Kõik ettepanekud ja arvamused on õiged! Kommentaarid valla fb lehele. või e-kiri vald@antsla.ee