Kodukandi tublid meistrid

20.11.17

 

Vaata Meistrite erilehte!

KINGITUSED JA TARBEESEMED       
Kaili Kalle-Soe linased riided kailikalle@gmail.com 522 0298
Karmen Kroonmäe kudumid, telgedel kudumine, rahvuslik tekstiil, vööd, paelad ao.karmen@gmail.com 5563 7398
Helen Vettik, Tikitare tikkimine tikitare@gmail.com 5559 2891
Karille Bergmann rahvariided, käsitöö karille.bergmann@gmail.com 5806 9541
MTÜ Maavillane   lambavilla lõng, viltimine, lambanahad, seebid,  kiri@maavillane.ee 5333 2050
Annika Kõrvoja savikeraamika, erinevad kingitused, puitkalendrid manaann1@gmail.com 5667 1928
Marko Puksing savikeraamika tooted Marko.Puksing@ut.ee 511 7446
Ene Kaas käsitöö ehted, viltimine, portselanehted enekaas@gmail.com 5330 1511
Ülle Fomotškina kinkekarbid, sünnipäevakaardid, erinevad käsitöökoolitused yllefom@gmail.com 5380 0837
Jana Kupits nõude maalimine, maalid, joonistused jana.kupits@gmail.com  
Koidu Lainevee käsitöö nukud, nukud ka tellimisel, maalimine koidu1@hot.ee 513 1288
Martin Geier puitkäsitöö, restaureerimine martingeier751@gmail.com 5309 4546
Kalev Allas freesitud peenpalk väikehooned ja aiamööbel kalevipuit@gmail.com  5800 2587
Helve Müürsepp kaltsuvaibad   517 0665
Liana Allas Puitplaadid ja märkmikud  liana.allas@gmail.com  525 8327
Sigri Liivamägi Taaskasutatud riietest uute tgemine sigri.liivamagi@gmail.com 510 1988
       
       
MUU HUVITAV JA ELUKS VAJALIK     
Reelike Jaanimäe soengumeister reelikejaanimagi@gmail.com   5647 3726
Erli Raudnõmm näomaalingud, taime ja lilleseaded, fotograafa  erly.loovus@gmail.com 5565 4469
Ene Väliste, Viivika Umbleja näomaalingud viivikaglaser@hot.ee 5398 3249
Liia Klaar pehmemööbli restauraureerimine, liia.klaar@gmail.com 5344 1805
MTÜ Antsla jahikekus ruumide rent, metsamatkad, alates oktoober 2016 laste jahiring  antsla.jahikeskus@gmail.com 527 2282
Janek Joab sündmuste jäädvustamine, fotod janekjoab@gmail.com 515 0876
Igor Tseskidov sündmuste jäädvustamine, fotod iks3000@gmail.com 5667 7282
Heliton, Marek Kukk pillimeister unisebra@gmail.com 5345 6233
Kalev Hellamaa kandlemeister   5833 2786
Meelika Hainsoo, Lauri Õunapuu rahvamuusika  meelika@colleduc.ee,   lauri@metsatoll.ee  
Celia Roose rahvamuusika  celia.roose@ut.ee 510 6145
Sirli ja Kerli Hellamaa muusika, laulmine kerli.hellamaa@mail.ee 5833 2786
Kati Velner kujundusmeister, graafiline disain kati.velner@gmail.com 5668 6466
Veiko Veski kujundusmeister, graafiline disain veiko@sigrimigri.ee 5615 2452
Märkajad. Tiina Ploom, Ülle Anier laste loodusmatkad, loodusfotograafa ylle.anier@gmail.com 523 3451
Tantsuselt Pärliine rahvakultuur, esinemised, tervisevõimlemine sündmuste korraldamine leili@parliine.ee 5663 1840
Vana-Antsla Teatriait Ruumide rent (suvehooajal), kohvikuteenus helger.kavant@gmail.com 512 7986
Andre Veesaar Virtuaalreaalsuse tellimine üritustele/elamuspakett. Puidust käsitöötooted veesaarandre@gmail.com  5661 7207
       
       
TOIT      
Karille Bergmann tordid karille.bergmann@gmail.com 5806 9541
Merle Kukk tordid ja küpsetised merlekukk@gmail.com 5816 5300
Maarika Heitur tordid maarika.heitur@mail.ee 520 9862
Signe Hellamaa küpsetised, sõir, kohupiim     553 7317
Mägi Liia tordid   508 6554
Heli Saar pirukad, küpsetised saheli@hot.ee 5811 8192
Helen Vettik   koduleib Helen.Vettik@mail.ee 5559 2891
Elin Lihten koduleib, leivapallid elinlihten@gmail.com 5620 4050
Aivo Alev  jäätis ja shokolaad, kohvik aivo@roosiku.ee 513 7663
Anne Uppin  vorstid ja suitsuliha uppinanne@gmail.com 5347 0845
Lüüli Ladva vorstid   521 2410
MTÜ Urvaste Külade Selts Urvaste kama, küpsetised, erinevad koolitused, pärandtoit uks@urvasteseltsimaja.ee 520 6001; 523 6697
Kairi Kuusk  mesi kairi42@hot.ee 504 0669
Joel Jakobson mesi jakobsonbee@gmail.com 5645 5380
Pühajõe pruulikoda, Mihkel Soon käsitööõlu humalajook@gmail.com 505 6971
Eve Ventsel naturaalsed veinid eve.ventsel@gmail.com 5695 7226
MTÜ Boose Selts ruumide rent üritusteks, toitlustus,  boosekad@gmail.com 5647 2714
Tiia Trolla ürdid ja ravimtaimed tiia.trolla@gmail.com 5330 1235