Antsla vallavalitsuse ametnike ja teenistujate kontaktid

18.09.19

Antsla Vallavalitsus  Reg. nr. 75010418

F.R.Kreutzwaldi tn 1, 66403 Antsla linn Antsla vald Võru maakond
Pank: SEB EE631010402011665006
Telefon 785 5164 E-post: vald@antsla.ee

Tööaeg    

E-R  8.00-16.30

Lõuna 12.00-12.30

 

Antsla vallavalitsuse Kuldre teenuspunkt 
Vastuvõtu ajad:
majandusnõuniku vastuvõtt E: 13.00 - 16.00 Rain Ruusa, tel: 503 2057
sotsiaaltöötaja vastuvõtt N:  09.00 - 12.00 - 12.30 - 15.00   
Agnes Kirsbaum, sotsiaalnõunik, 529 0722
üldtelefon Kuldres 785 7304

Ametikoht

Ees- ja perekonnanimi

Telefon

E-post

Lisainfo

vallavanem

Avo Kirsbaum

785 5390;

523 2573

avo@antsla.ee

Vastuvõtt:

E 09.00-11.00

etteregistreerimisel, telefonil 523 2573 või e-kirja teel

abivallavanem

Kurmet Müürsepp

7855 005:

517 9213

kurmet@antsla.ee

Vastuvõtt:

E 08.00-10.00 etteregistreerimisel  telefonil

517 9213 või e-kirja teel

Kantselei

       

vallasekretär

Kersti Käis

785 5000

kersti.kais@antsla.ee

Vastuvõtt: T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00

Puhkus 2019

23. sept.-04.okt.

sekretär-asjaajaja

Ellen Aia

785 5164

ellen@antsla.ee

Vastuvõtt

E, T, N, R

09.00-12.00; 13.00-16.00.

kantselei peaspetsialist

Tiina Vares

523 3589

tiina@antsla.ee

Vastuvõtt E 14.00-16.00; T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00

R 09.00-12.00

volikogu sekretär-registripidaja

Helle Savi

785 5004

helle@antsla.ee

Vastuvõtt: E 09.00-12.00;

T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00

R 09.00-12.00

Majandus, keskkond, planeerimine ja ehitus

       

majandusnõunik

Rain Ruusa

785 5007

503 2057

rain@antsla.ee

Vastuvõtt:

T ja N

09.00-12.00;

14.00-16.00

Puhkus 2019

01.-15.november

maa- ja planeeringute spetsialist

Ester Hommik

785 5225;

554 0530

ester@antsla.ee

Vastuvõtt:

T 10.00-12.00; 14.00-16.00;

N 10.00-12.00

keskkonnaspetsialist

Liana Neeve

785 5006;

5349 2922

liana@antsla.ee

Vastuvõtt: T 10.00-12.00;

14.00-16.00

N 10.00-12.00

Puhkus 2019

21.-27.oktoober

arenguspetsialist

Kalev Joab

785 5001;

504 0701

kalev@antsla.ee

Vastuvõtt:

T 09.00-12.00;

14.00-16.00

Sotsiaaltöö

       

sotsiaalnõunik

Agnes Kirsbaum

785 5008;

529 0722

agnes@antsla.ee

Vastuvõtt:

E ja R

09.00-12.00

T ja N

09.00-12.00; 14.00-16.00

sotsiaaltöö spetsialist

Malle Kodu

785 5378;

5342 1577

 

malle@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt:

E ja R

09.00-12.00

T ja N

09.00-12.00; 14.00-16.00

sotsiaaltöö spetsialist

Maiu Pärna

785 5378;

5342 5707

maiu@antsla.ee

sotsiaal@antsla.ee

Vastuvõtt: E ja R 09.00-12.00

T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00

lastekaitsespetsialist

Triin Uibo

785 5002;

526 0924

lastekaitse@antsla.ee

triin@antsla.ee

Vastuvõtt: E 09.00-12.00

T ja N 09.00-12.00; 14.00-16.00

 

tugispetsialist

Vilve Lepik

     

avahooldustöötaja

Piret Ojaveer

     

avahooldustöötaja

Heli Vares

     

avahooldustöötaja

Helve Lillmann

     

Raamatupidamine

     

Kassa avatud

E 09.00-12.00

T ja N

09.00 – 12.00;

14.00 – 16.00

pearaamatupidaja

Eve Sikk

785 5788;

523 4154

eve@antsla.ee

Puhkus 2019

14.-27. oktoober

vanemraamatupidaja

Ester Kallion

785 5788

esterk@antsla.ee

Puhkus 2019

20.-26. september

raamatupidaja

Katri Tragel

785 5788

katri@antsla.ee

 

Kultuuri-ja noorsootöö

   

 

 

kultuuri- ja noorsootööspetsialist

Merle Tombak

785 5554;

5647 2632

merle@antsla.ee

Vastuvõtt:

T 09.00-12.00;

14.00-16.00

noorsootöötaja (Antslas)

Eerika Lääts

53477199

erikalaats@gmail.com

Avatud E-N

12.00-18.00

R 11.00-17.00

noorsootöötaja (Kuldres)

Mari-Liis Pärna

53434637

mari-liis@antsla.ee

Avatud E-R

13.00-18.00

 

 

 

 

 

Antsla Vallavalitsuse ametnikud ja teenistujad

CSV
Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Lisainfo